ART / Lithographs / Litographs in colors 16406058
nr 1640 6058
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
2 pcs, Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Oramade lösa blad. Signed, dated 1971 & 1993. Litograph in colors. Sheet: 42x34 - 46x38,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Oramade lösa blad. Signerad, daterad 1971 & 1993. Färglitografi. Bladets mått: 42x34 - 46x38 cm
800
SEK 500
Monday September 2 2024
at 19:40:06
29/8 20:58:27
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe